Villa Albaicin Con Piscina Climatizada

  • Wi-Fi
  • Luftkonditionering
  • Husdjur tillåtna

När du bor i Villa Albaicin Con Piscina Climatizada Granada kan du enkelt nå Alhambra, som ligger ungefär 25 minuters promenad bort.

Denna villa erbjuder gästerna utsikt över trädgården. I badrummet finns även en dusch. Det finns hårtorkar för gästernas komfort.

Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på boendet. Restaurangen Restaurante Jardines de Zoraya serverar medelhavsspecialiteter och ligger mindre än 350 meter bort.

Du kommer att bo 600 meter från Mirador de San Nicolas och 2 km från Granada utställningscenter. I närheten av villan finns Juridiska fakulteten. Järnvägsstationen Granada är belägen ungefär 20 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Villa Albaicin Con Piscina Climatizada Granada
El Carmen De Mis Abuelos
Mobilpris

El Carmen De Mis Abuelos

9.3
Utmärkt 3 recensioner
64 m från boendet
USD 1129 USD 1016
per natt
Casa De La Alberzana
Mobilpris

Casa De La Alberzana

96 m från boendet
Carmen De La Muralla - Con Piscina Y Parking Gratuito En Albaicin Granada
Mobilpris

Carmen De La Muralla - Con Piscina Y Parking Gratuito En Albaicin Granada

4.8
Okej 4 recensioner
96 m från boendet

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummervft/gr/02622
    Vanliga frågor
    • Vilka är de mest populära turistattraktionerna i närheten av Villa Albaicin Con Piscina Climatizada?
      Du kan besöka Mirador de San Nicolas som ligger i närheten av Villa Albaicin Con Piscina Climatizada.
    • Är husdjur tillåtna i Villa Albaicin Con Piscina Climatizada?
      Ja, husdjur är normalt tillåtna på Villa Albaicin Con Piscina Climatizada, men det är alltid bäst att ringa i förväg för att bekräfta.
    • Vilka är de viktigaste sevärdheterna under vistelsen i denna villa?
      När du bor i denna villa bör du inte missa Granadas viktigaste landmärken, som Alhambra och Corral del Carbón, som ligger inom 25 respektive 17 minuters promenad.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Villa Albaicin Con Piscina Climatizada Granada

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng